PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Makarony Polskie poszerzą ofertę o makarony prozdrowotne

Makarony Polskie poszerzą ofertę o makarony prozdrowotne Zenon Daniłowski, prezes Makaronów Polskich. Fot. Paweł Pawłowski/Żelaznastudio
0 0

Spółka Makarony Polskie planuje powiększyć swoje portfolio o nowe produkty prozdrowotne. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem dwóch linii produkcyjnych w zakładzie spółki w Rzeszowie.

– Jesteśmy w trakcie inwestycji. W tej chwili w Rzeszowie instalujemy dwie linie. Pierwsza z nich jest dedykowana produkcji makaronów wysokobiałkowych. Natomiast druga jest przeznaczona do makaronów prozdrowotnych, z tak zwanych zbóż, które mają w sobie niższą zawartość glutenu. Jesienią przyszłego roku chcemy pokazać nasze nowe produkty – powiedział Zenon Daniłowski, prezes spółki Makarony Polskie.

Zdaniem Zenona Daniłowskiego makaron w naszym kraju jest dosyć słabo promowany. Aby zmienić ten niekorzystny trend, spółka postanowiła nawiązać współpracę z Andrzejem Pągowskim, polskim artystą – grafikiem, który przygotował plakat zachęcający do sięgnięcia po produkty Makaronów Polskich.

– Pomysł wyszedł z obu stron. Okazało się, że Andrzej Pągowski jest miłośnikiem makaronów. Spróbował naszych produktów i uznał, że jest to makaron, który można ładnie pokazać na plakacie. Spożycie makaronów w Polsce w ostatnim czasie rośnie bardzo powoli, dlatego jako producenci chcemy to zmienić. Jest to dla nas wyzwanie i udział artystów we wsparciu tego jest dobrym pomysłem – wyjaśnił prezes spółki Makarony Polskie.

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

niebieski 31-10-2017, 17:10:

no tak a na dole plakatu wykres notowan społki na gpw

Kupiec 30-10-2017, 18:38:

Plakat chyba warty jest pokazania